Vd- True Blood forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vd- True Blood forum

"Tudom, hogy minden porcikámmal, minden sejtemmel, minden csepp véremmel szeretem, forr bennem a szerelem, de nem tudom kimondani. Ha olvas a gondolataimban, nem kell kimondanom. Tudnia kell."
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Történetünk

Go down 
SzerzőÜzenet
Coraline
Moderátor
Moderátor
Coraline


Hozzászólások száma : 18
Points : 48
Join date : 2010. Oct. 28.

Történetünk                                  Empty
TémanyitásTárgy: Történetünk    Történetünk                                  EmptyPént. Okt. 29, 2010 12:24 pm

Ezt a világot két sorozatból ötvöztük, a True Blood és a The Vampire Diaries. Mistycworld egy kisváros, Amerikában, ahol a legvadabb rémálmod is valóra válhat. Az emberek itt mit sem sejtenek a misztikus világ létezéséről. A vámpírok, a tündérek, a boszorkányok, tündérek ádáz harcot folytatnak egymás ellen. Közben manipulálják az embereket, a boszorkányok meg akarják védni őket, de igen nehezen megy. A halandók életét megkönnyítik, hogy a vámpírok halandó házába nem tud engedély nélkül belépni, sőt ha az illető használ Verbenat, akkor hatástalan a trükkjeivel szemben.
Ha kedvet kaptál gyere és bújj bele Damon, Eric, vagy akár Sookie bőrébe, de létrehozhatsz saját karaktert is. Mi szeretettel várunk.
Vissza az elejére Go down
 
Történetünk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vd- True Blood forum :: Általános információk :: Történetünk, hol is játszódik... és hol kezdődik a te történeted?? Itt megtudod!-
Ugrás: