Vd- True Blood forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vd- True Blood forum

"Tudom, hogy minden porcikámmal, minden sejtemmel, minden csepp véremmel szeretem, forr bennem a szerelem, de nem tudom kimondani. Ha olvas a gondolataimban, nem kell kimondanom. Tudnia kell."
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Stefan Salvatore

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Stefan Salvatore
Junior member
Junior member
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 1
Points : 3
Join date : 2010. Nov. 04.

Stefan Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 9:12 am

Név: Stefan Salvatore

Becenév: elfogyott!

Kor: kinézetre 17évesnek látszom, de valójában 162éves vagyok.

Születési hely, idő: Mysticworld, USA November 5.e 1847

Jellem: visszahúzódó típus, szeretek a háttérben meghúzódni. Nem vagyok olyan erős, mint a többi vámpír, mert állati vérrel táplálkozok, Testvéremmel emberként nagyon jó kapcsolatot ápoltunk, de Katherine elvesztése elmérgesítette kapcsolatunkat.

Külső:A bőrőm sápadt, a hajam sötétbarna, és gyönyörű, zöld szemeim vannak. Kicsivel magasabb vagyok, mint a bátyám. Átlagos magasságom van.

Faj: vámpír

Foglalkozás: Tanuló

Család: Damon Salvatore-bátyám/él, Giuseppe Salvatore (apja, elhunyt) Édesanyámat nem ismertem


Mottó: Amikor a túlélés a tét, amikor már csak arról van szó, mi mozgatja, élteti az embert, akkor hirtelen végletesen egyszerűvé válik minden. Az ember vagy életben marad, vagy elpusztul.

Múlt:1864- Katherine Pierce változtatott át vámpírrá. Emberi életem során Damon volt a legjobb barátom. Míg meg nem jelent a színen Katherine. Apám rájött, hogy Katherine vámpír és engem is olyanná akar tenni ezért vérembe verbénát(Vasfűt) juttatott. Megkóstolta az apja vérét is. Az apám és a város többi alapitó tagjai rájötte, hogy Katherine is vámpír ezért úgy döntöttek, hogy bezárják őt a sírba és felégetik a templomot a többi vámpírral együtt. minden évben egyszer visszatérek Mystic Falls-ba a szülővárosomba. Beleszerettem Katherine-be, de rákellett jönnöm, hogy csak manipulált engem. Damon bosszút esküdött elennem, mert azt hiszi én vagyok az oka a közös szerelmünk halálának. Damon szívesen öl embereket és még élvezi is velem ellentétben. Én állati vért fogyasztok és próbálok normálisan élni. Miután Damon teljesen vámpír lett úgy döntött elhagyja a szülővárosát. Már egyszer elvégeztem a középiskolát. A városban él az unokaöcsém Zach is akinek a városban van egy panziója. Egy családi örökség által van egy gyűrűm ami megengedi, hogy kimehessek a napara. Ez a gyűrű Damon-nak is megvan.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 94
Points : 280
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ahol éppen vagyok

Stefan Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore EmptyVas. Dec. 26, 2010 7:32 am

Szia! Kicsit rövid előtöri, de a lényege benne volt.
További jó játékot.

Elfogadva!!!
Vissza az elejére Go down
https://vd1-trueblood.hungarianforum.com
 
Stefan Salvatore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vd- True Blood forum :: Karakter :: Előtörténet-
Ugrás: