Vd- True Blood forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vd- True Blood forum

"Tudom, hogy minden porcikámmal, minden sejtemmel, minden csepp véremmel szeretem, forr bennem a szerelem, de nem tudom kimondani. Ha olvas a gondolataimban, nem kell kimondanom. Tudnia kell."
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A kerek erdő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 94
Points : 280
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ahol éppen vagyok

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyPént. Okt. 29, 2010 9:29 am

Se eleje se vége ennek a rengetegnek! Nem tudod eldönteni hol is van a közepe, holott kerek erdőről beszélünk! De biztos lehetsz benne, ez nem a leány álmok tündér erdeje! Sötét, mély titkok vannak ott benn! Be akarsz lépni? Hát csak tessék! De én előre szóltam... VESZÉLYES! Soha ne légy egyedül! Keress társat, ha gyenge vagy, ha erős, akkor biztos lehetsz benne, vannak nálad erősebbek is!
Vissza az elejére Go down
https://vd1-trueblood.hungarianforum.com
Ingwer
Admin
Admin
Ingwer


Hozzászólások száma : 7
Points : 15
Join date : 2010. Oct. 31.

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyVas. Dec. 26, 2010 8:25 am

Az ember nem tudván hová lép, csak barangol a sűrűben. Az éj lassan leszáll, és farkas üvöltés kél a téli erdőben. Egy kislány sétál erre, bár már nem is olyan kicsi. Olyan tizenhat körül lehet. Erős jelleme, mégis gyönyörű külsője az ő védjegye. Ahogy egyre beljebb halad az erdőben nyomokat vehet észre. Emberi nyomokat, melyet egy férfi hagyott. Ha követi a lábnyomokat ráakadhat egy testre, összeroncsolva, és félig szétszaggatva. Hiszen ez az erdő csupa veszély. Ha mégsem a lábnyomokat követi, akkor pedig valahol az út közepén, és onnan kicsit beljebb megpillanthatja a nagy szürke farkast mely úgy vicsorog rá, és fröcsköli nyálát, mintha csak Elenára várt volna. A lányon múlik, hogy melyik történet fekszik neki jobban, és melyik ösvényre lép majd rá.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 94
Points : 280
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ahol éppen vagyok

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyVas. Dec. 26, 2010 8:40 am

Már régen be volt sötétedve mikor otthonról elindultam. Otthon a légkör elég feszült
volt és jobbnak láttam ha teszek néhány kört a városban. Viszont annyira
elgondolkodtam hogy azt sem vettem észre, hogy hol vagyok. Elég nyomasztó idő volt
amit nagyon nem szerettem, de még nem akartam hazamenni. Így hát tovább mentem és végül
egy erdőbe kerültem. az erdő nagyon sötét volt és a fák elég rémisztőek, de nem hagytam
magam és beljebb mentem. Egy ösvényt láttam meg ahol egy férfi volt és egyre közelebb
mentem míg megláttam a férfit amint össze volt roncsolva a teste és szinte fel sem lehetett őt ismerve.
Vissza az elejére Go down
https://vd1-trueblood.hungarianforum.com
Ingwer
Admin
Admin
Ingwer


Hozzászólások száma : 7
Points : 15
Join date : 2010. Oct. 31.

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyVas. Dec. 26, 2010 8:48 am

A lányka a férfi nyomait követte. Lassan nézegette, de látszott az arcára volt írva, hogy nem tudja beazonosítani a férfit aki holtan hever előtte. Lassan guggol le, hogy még jobban szemügyre vehesse, egy ág hatalmasat reccsen, eltörik, és néhány méterrel a Elenától hull a földre. A lányka csak összerezzen, és feláll. A farkas is hallotta, hogy mi történt, az ebédjénél, így futásnak ered, és nem is olyan sokára Elenával találja szembe magát. Vicsorog, és kaffog a fogával, úgy közelít a lány felé. Elena hátrálhat, vagy kereshet valamit, amivel távol tudja tartani, de a hó körül belül harminc centis az erdőben, így esélytelen, hogy időben találjon valamit. Illetve még egy esélye lehet, hogy segítségért kiált, hátha valaki a közelben tartózkodik és meghallja.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 94
Points : 280
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ahol éppen vagyok

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyKedd Dec. 28, 2010 4:24 am

Egyre közelebb és közelebb léptem hozzá, de nem ismertem fel őt. De a látszat nagyon rémisztő
volt és már nagyon megijedtem tőle. Persze azért megtartottam a távolságot hiszen ki tudja ki az.
Hirtelen és meggondolatlanul leguggoltam mellé és jobban megvizsgáltam, de aztán hirtelen felálltam mert egy ág szabály szerűen rám hozta a frászt.

-Ez meg mi volt?
Kérdeztem, de szinte magamtól. Elkezdtem lassan hátrálni mivel a farkas is megjelent előttem és nem tudtam mit tegyek. Ordítsak vagy sem, de végül az ordítás mellett döntöttem hiszen akármennyire is ki hallt a hely hátha valaki meghallja és a segítségemre siet.
-Segítség! Valaki hall engem?
Kérdeztem szinte félve és ijedten. Elkezdtem hátrálni a farkastól, de egy fának ütköztem és nem bírtam tovább menni. Ennyi volt éreztem, hogy itt a vége. Amikor a farkas egyre közelebb jött hozzám már egy könnycsepp és legördült az arcomon és becsuktam a szememet. Tudtam, ha nem jön valaki a segítségemre akkor meghalok.
-Kérem valaki segítsen!
Ezt viszont már szinte elhalt hangon mondtam.
Vissza az elejére Go down
https://vd1-trueblood.hungarianforum.com
Damon Salvatore
Junior member
Junior member
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 13
Points : 16
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : A hátad mögött, csak nézz hátra :D

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyHétf. Feb. 14, 2011 7:29 am

Lassan leereszkedtem egy fa ágára, kerestem a segély kérés forrását, nem sokára meg is leltem. Egy hajadon leányzó, és... Mint az előző csaj. Hihetetlen, leugrottam a fáról, és azonnal a farkasnak estem, elcsaltam a lánytól, majd mikor végleg kikerültünk a látóteréből, egyszerűen a farkasra ugrottam, és úgy fogtam meg, hogy ketté törtem a gerincét. Nem szoktam ilyen fejetlenséget csinálni, de már így is éhes voltam, így a farkas vérét megcsapolva jóllakottan eltüntettem minden nyomot magamról, így sétáltam vissza a lányhoz.
-Szép estét kisasszony. Ilyen késői órán nem célszerű egyedül mászkálni az erdőben.-villantottam meg egy gonosz mosolyt, és vártam, hogy hálát rebegjen itt nekem.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 94
Points : 280
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ahol éppen vagyok

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyKedd Feb. 15, 2011 2:19 am

Fogalmam sem volt, hogy ebben a helyzetben mit is tehetnék. A farkas egyre csak közeledett és a
segítség kiáltásomat sem hallotta meg senki sem, vagyis csak ezt hittem. Ahogy közeledett a farkas
hirtelen egy idegen férfi jelent meg előttem és megmentet. Egyelőre nem tudtam ki az, de már önmagában jót jelent ha megmentet engem. Nem hittem volna hogy túlélem ezt az éjszakát, de ő megmentett sikeresen.
Nem tudtam mi lett a farkassal, de aztán visszajött a férfi. Azonnal hozzám szólt én pedig rápillantottam a
barna szemeimmel amikről épp most töröltem le a csillogó könnyeket.

-Igen... talán igaza van ebben.
Kezdtem el rekedtes hangon még majd egyre jobban lettem, de csak amiatt, hogy tudom már hogy nem lesz semmi bajom.
-Azt hiszem illene megköszönöm, hogy megmentette az életemet. Szóval köszönöm szépen.
Mondtam neki, de még csak ekkor jutott eszembe hogy nem is tudom az ő nevét, de még csak
én sem mutatkoztam be. Talán az ijedtség meg zavar tette ezt velem.


-Most jut eszembe hogy még a nevét sem tudom annak aki megmentette az életemet.
Mondtam neki majd egy mosolyt engedtem meg magamnak.
-Az én nevem Elena.. Elena Gilbert.
Mutatkoztam be neki majd felé nyújtottam a kezemet.
Vissza az elejére Go down
https://vd1-trueblood.hungarianforum.com
Damon Salvatore
Junior member
Junior member
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 13
Points : 16
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : A hátad mögött, csak nézz hátra :D

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyCsüt. Feb. 17, 2011 1:44 am

A csajszi hálát rebegett, és...MAGÁZOTT...te jó ég, mit tettem...
-Figyelj, maradjunk a tegezésénél Elena, jobban járunk. Egyébként nem kell megköszönnöd, egy ilyen csinos lányért bármit megtennék.-elővettem az ellenállhatatlan mosolyomat, majd közelebb léptem hozzá.
-Damon Dalvatore-hoz van szerencséd.-vigyorodtam el, majd karomat nyújtottam a leányzónak.
-Esetleg megengeded, hogy elkísérjelek a további utadon?-kérdeztem szenvtelenül.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 94
Points : 280
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ahol éppen vagyok

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyVas. Feb. 20, 2011 6:12 am

Megköszöntem neki amiért megmentett attól a farkastól és nagyon kedvesnek látszott, de
sikerült mára már megtanulnom hogy senki sem az akinek mondja magát.

-Rendben van maradjunk annál Damon. Köszönöm szépen, ez igazán kedves tőled.
Mondtam neki és elmosolyodtam. Kedves volt meg minden de akkor is valami azt súgta nekem hogy valami nem stimmel vele. Viszont addig nem vontam le rossz következtetéseket, hiszen még is csak megmentette az
életemet. Végül közelebb jött, de amint bemutatkozott fura érzés fogott el. Viszont a kezemet a kezébe adta udvariasság végett.

-Salvatore?
Kérdeztem Damon-től. Nem lehet véletlen egybeesés, hogy van a városban még egy Salvatore. Hosszas gondolkodás után jöttem rá arra, hogy ideje lenne megszólalnom.
-Öhm persze csak nyugodtan, viszont csak sétálgatok itt mert elegem lett a városból. Csak úgy kíváncsiságból Damon van testvéred aki a városban van rajtad kívül?
Kérdeztem tőle kíváncsian, de közben mosolyogtam is. Kedves voltam vele hiszen eddig még nem láttam őt és nem is bántott engem.
-És te hogy hogy erre felé mászkálsz?
Vissza az elejére Go down
https://vd1-trueblood.hungarianforum.com
Damon Salvatore
Junior member
Junior member
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 13
Points : 16
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : A hátad mögött, csak nézz hátra :D

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyVas. Feb. 20, 2011 6:48 am

A csajszi még egyszer köszönetet mondott, én pedig megráztam a fejem.
-Na ha már ilyen szépen össze hozott minket a sors, akkor veled tartok.-villantottam egy újabb gonosz mosolyt, majd Elena kérdezgetni kezdett.
-Nem tudok arról, hogy lenne testvérem.-mondtam fellengzősen, hiszen az öcsikém az én szememben egy kis senki. Végül meggondoltam magam.
-Bár ha jobban bele gondolok, van. Egy öcsém, Stefan.-mondtam ki úgy a nevét, mint ha leprás lenne. Kaptam egy újabb kérdést, és felnevettem.
-Szerintem szabad országban élünk, jogom van bármerre sétálgatni, úri kedvem szerint.-vigyorogtam a csajra, majd megkérdeztem.
-Miért lett eleged a városból?
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 94
Points : 280
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ahol éppen vagyok

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyVas. Feb. 20, 2011 7:02 am

Egyelőre úgy döntöttem, hogy vele maradok és ha esetleg történik valami akkor elmegyek. De remélem erre nem lesz szükség. Egy időre elakartam menekülni a gondok elől és ez az erdő tökéletes hely volt, persze leszámítva
az imént incidenst.

-Rendben van, talán nem is árt nekem egy kis társaság.
Mondtam kedvesen neki, de aztán meglepődtem a válaszán. De aztán elmondta, hogy Stefan a testvére. Kicsit fura volt hiszen nem beszélt róla valami kedvesen annak ellenére, hogy a testvére. Mindegy nem akartam vele olyanról beszélni ami talán felkavarja vagy nem rám tartozik.
-Értem, hát ebben van valami igazság. Hát tulajdonképen azért mert túl sok dolog történt velem és elakarom őket felejteni legalább egy kis időre. Fogalmazhatnék úgy is hogy nem mindennapi dolgok vesznek körül mostanában.
Mondtam kicsit nyugtalanul neki, de közben próbáltam kedvesen mosolyogni mint mindig. De közben a fejemben egyre több gondolat volt.
Vissza az elejére Go down
https://vd1-trueblood.hungarianforum.com
Damon Salvatore
Junior member
Junior member
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 13
Points : 16
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : A hátad mögött, csak nézz hátra :D

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyVas. Feb. 20, 2011 7:25 am

Lassan sétálni kezdünk az erdőben, szép volt Elena, és mondjuk meg a tutit, a vére is lázba hozott, de most nem akartam semmi őrültséget tenni, Stefant inkább hanyagoljuk, semmi kedvem a szent öcsikémről beszélni, így úgy is nyilatkozom róla.
-Meséld el, mi az a sok dolog.-kértem, majd lassan átkaroltam a vállát, bízva abban, hogy nem fog eltaszítani magától, a halandók egyszerű baráti gesztusnak vélhetnék, de az én szándékom más volt. Közel akartam tudni, figyelni minden rezdülésére, annyira emlékeztetett Katherine-re. Csak a haja árnyalata volt egy kissé sötétebb.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 94
Points : 280
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ahol éppen vagyok

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyVas. Feb. 20, 2011 8:13 am

Lassú léptekkel mentünk keresztül az erdőn én pedig míg hallgattam Damon szavait körbe néztem.
Ha nem lett volna rossz élményem itt még ezt a helyet szépnek is találtam volna. Stefan-ról nem beszéltünk valamiért, de úgy éreztem nem akar erről beszélni és ha valaki tudja akkor az én vagyok hogy mennyire nem szeretik ha olyan dologról faggatják amiről nem akar beszélni. Kérte, hogy meséljek neki, de nem hinném, hogy elhinné nekem, de van egy olyan érzésem, hogy ő is tud valamit a dologról mint Stefan.

-Nem szeretnélek megbántani, de nem hinném hogy hinnél nekem. Sőt mi több biztosra veszem, hogy örültnek hinnél engem.
Válaszoltam neki kicsit szomorúan, mert ettől csak elszomorodtam. Annyi rossz dolog történt és nem tudom miként dolgozzam fel. Aztán a kezét magamon éreztem, elakartam távolodni hiszen egy idegen, de aztán rápillantottam és úgy véltem talán nem akar semmit tőlem. Viszont úgy voltam vele, hogy csak fel akar vidítani engem.
-Miért érdekel ennyire hogy mi van velem hiszen nem is ismersz engem.
Vissza az elejére Go down
https://vd1-trueblood.hungarianforum.com
Damon Salvatore
Junior member
Junior member
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 13
Points : 16
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : A hátad mögött, csak nézz hátra :D

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyVas. Feb. 20, 2011 8:23 am

Elena nem válaszolt a kérdésemre, vagyis hárított, elég erőteljesen, csak megrántottam a vállam, hogy felőlem azt mond amit akar. A második mondatra, csak megálltam, és szembe fordítottam magammal a lányt. Mélyen a szemébe néztem, és kiterjesztettem az erőm.
-Semmi nem érdekel ennyire, mint te Elena!-suttogtam rekedtes hangon, majd elengedtem a tekintetét, nem akartam minden erőmet rápazarolni, majd lesz még időm a csajjal játszani.
~Stefan, már nem vagy egyedül!~küldtem neki mentálisan, és gonosz kacaj is társult hozzá. Végül elengedtem Elenát, és így sétáltunk tovább.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 94
Points : 280
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ahol éppen vagyok

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyVas. Feb. 20, 2011 8:39 am

Próbáltam terelni, mert biztosra vettem, hogy bolondnak nézne, de végül is egyelőre
nem foglalkoztam vele. Gondoltam, hogy pár perc után majd abba hagyja és majd nem érdekli az életem.
Nem is értem miért ilyen kíváncsi, de talán nem is értem meg soha. De aztán hirtelen szembe fordított magával és a szemembe nézett. hirtelen hallottam a hangját majd elengedett engem. Nem tudtam mit is mondjak erre.

-Azt hiszem jobb lenne ha tovább mennék Damon.
Mondtam neki nyugtalanul, de a határtalan kedveségem megmaradt még így is. Nem is én lennék ha ez nem így lenne. Aztán tovább mentünk és gondolkodni kezdtem. Végül elegem lett abból, hogy egymás mellett haladunk és
egyetlen egy szót sem szólunk egymáshoz.

-Eddig engem faggattál Damon, most én jövők. Veled mi van Damon? Születésem óta itt élek, de téged csak most
látlak itt a városban.
Vissza az elejére Go down
https://vd1-trueblood.hungarianforum.com
Damon Salvatore
Junior member
Junior member
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 13
Points : 16
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : A hátad mögött, csak nézz hátra :D

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyVas. Feb. 20, 2011 8:49 am

Nem manipuláltam Elenát, egyszerűen csak kényszerítettem arra, hogy meghallgasson, ezután el is engedtem. Majd a lány kedves hangján szólalt meg, így sétáltunk tovább. Jó sokáig csendben sétáltunk, végül Elena törte meg a csendet.
-Ó erre egyszerű válaszolni. Pár napja költöztem ide, az idegesítő öcsémmel.-mondtam monoton hangon, hiszen Elenának semmi köze ahhoz, hogy közel fél évszázada életben vagyok, vagyis mégsem.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 94
Points : 280
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ahol éppen vagyok

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyVas. Feb. 20, 2011 9:01 am

Csöndben sétáltunk tovább, de aztán meghallottam a hangját. Szerencsére nem volt már néma csend.
elég nyomasztó volt, hogy ilyen csöndben van mellettem valaki. Igaz, hogy nyugalmat akartam, de nem ekkorát sajnos. Fogalmam sem volt, hogy mit is mondhatnék neki ezek után.

-Értem. ahogy érzem a hangodban nem éppen kedveled őt igaz?
Kérdeztem kedvesen tőle, de az viszont érdekelt, hogy az előbb miért nézett engem annyira és miért volt olyan kíváncsi.
-Ha már itt tartunk akkor hogy érzed magad itt, gondolom nem jártál még itt. Ahogy észrevettem nem szeretnéla testvéredről beszélni igaz?
Kérdeztem kicsit kíváncsian tőle. Nem voltam ilyen, de ha már ő nem szólal meg akkor majd megteszem én.
Vissza az elejére Go down
https://vd1-trueblood.hungarianforum.com
Damon Salvatore
Junior member
Junior member
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 13
Points : 16
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : A hátad mögött, csak nézz hátra :D

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyVas. Feb. 20, 2011 9:36 am

-Nem egyáltalán nem bírom az öcsikémet, és nem nem akarok róla beszélni.-fejeztem be a Stefanos témát.
-Egyébként, ha minden második lány ilyen szép, mint te, akkor egész könnyen meg fogom szokni ezt a helyet.-vigyorogtam, mivel Elena kicsit kíváncsibb volt a kelleténél, így én is kicsit kérdezgetni kezdtem.
-A város melyik részén laksz? Hány éves is vagy? Suliba jársz?-minden kérdésemben volt valami apró piszkálódó él, hogy észre vegye, mégsem társalogni jöttem csak egyszerűen megmentettem, és pont.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 94
Points : 280
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ahol éppen vagyok

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptyHétf. Feb. 21, 2011 6:03 am

Egyre nyilvánvalóbb lett, hogy egyenesen utálja a testvérét. Viszont az okát nem tudtam, de
nem is tartozik rám különösképpen. De ahogy gondoltam nem akar a testvéréről beszélni és ahogy
hallottam a hangján úgy döntöttem, hogy fel sem hozom többé ezt a témát.

-Azért ne vidd túlzásba Damon. Én teljesen átlagos lány vagyok, mint a többiek.
Válaszoltam Damon újabb bókolására, kedves gesztus volt tőle. És ennek következtében egy ártatlan mosoly jelent meg az arcomon. Ennyit megérdemelhet még. Aztán ő is követte az én példámat és rengeteg kérdést tett
fel nekem.

-Hát a főtér után lakom, 17 éves vagyok, és igen suliba járok.
Válaszoltam Damon összes feltett kérdésére. Kicsit megzavart a sok kérdés, de kedvesen válaszoltam neki.
-Remélem elégedett vagy a válaszommal.
Mondtam neki, de észrevettem hogy nincs sok kedves beszélgetni ezért inkább csendben haladtam mellette és ha
szeretne valamit mondani akkor meghallgatom.
Vissza az elejére Go down
https://vd1-trueblood.hungarianforum.com
Damon Salvatore
Junior member
Junior member
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 13
Points : 16
Join date : 2010. Nov. 02.
Tartózkodási hely : A hátad mögött, csak nézz hátra :D

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptySzomb. Márc. 05, 2011 8:21 am

Elena minden kérdésemre válaszolt, csak csendben hallgattam, és sétáltunk egymás mellett. Így volt rendjén. Nem kérdeztem semmit, csak haladtam mellette.
-Igen, elégedett.-húztam gunyoros mosolyra a számat, és többet nem szólaltam meg. Jó volt ez így, mert tudtam gondolkodni. Gondolkodni, hogy kire hasonlít annyira Elena. Végül kis szünet után beugrott.
Katherine-re emlékeztet, és ha így jobban megnézem, csak egy kicsit különböznek. Elena szemrevalóbb, és kicsit sötétebb kontrasztja van a bőrének, de így talán nekem is jobb. Oldalt pillantottam, és elkaptam ahogy a lány haja ellibbent a nyakáról. Lenyűgöző volt.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 94
Points : 280
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ahol éppen vagyok

A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő EmptySzomb. Márc. 05, 2011 9:57 am

Mindent Elmondtam Damon-nek amire csak kíváncsi volt. Elég tömör választ adott nekem, de mindegy is.
aztán végül egymás mellett haladtunk csöndben. Valamiért hatalmas volt a csönd és azt is lehetett
hallani ahogy lépkedünk a talajon. Láttam rajta, hogy elgondolkodott ezért inkább meg sem zavartam őt.
Vártam egy kicsit és éreztem magamon hogy épp engem néz. De nem néztem rá inkább csak élveztem ahogy a
szél játszik a hajammal. De egyre jobban felerősödött a szél ami nem tetszett. Végül aztán meguntam a nagy csendet. Ezért felé fordultam és rápillantottam.

-Mi az ami ennyire elgondolkodtatott Damon?
Kérdeztem kíváncsian majd az utat figyeltem tovább.
-És te merre felé laksz?
Kérdeztem, de úgy gondoltam ennyi kérdés elég is lesz neki.
Vissza az elejére Go down
https://vd1-trueblood.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A kerek erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kerek erdő   A kerek erdő Empty

Vissza az elejére Go down
 
A kerek erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az erdő ami a farkasoktól elválaszt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vd- True Blood forum :: Játéktér Mistycworld :: Mistycworld a város :: Külváros :: Shadow-i kerek erdő-
Ugrás: